Fracties

Partijen die vertegenwoordigd zijn in de gemeenteraad van Zaanstad.

Steunfractieleden:

Volgorde op  fractiegrootte
(fotograaf Dirk Brand)

Harm-Jan Egberts - VVD

h.egberts@raadzaanstad.nl 

José Puiman - VVD

j.puiman@raadzaanstad.nl

Nino KeijserNino Keijser - POV

n.keijser@raadzaanstad.nl 

Etienne Jongejans

Etienne Jongejans - POV

e.jongejans@raadzaanstad.nl

Melle Has

Melle  Has - PvdA

m.has@raadzaanstad.nl 

Menno de Haas

Menno de Haas - ROSA

m.haas@raadzaanstad.nl

Rob Karst

Rob Karst - D66

r.karst@raadzaanstad.nl

Jeroen van der Tol

Jeroen van der Tol - D66

j.tol@raadzaanstad.nl

Hein Heijnen

Hein Heijnen - Democratisch Zaanstad

h.heijnen@raadzaanstad.nl

Jos Kerkhoven

Jos Kerkhoven - Democratisch Zaanstad

j.kerkhoven@raadzaanstad.nl

Menno Barends

Menno Barends - PVV

m.barends@raadzaanstad.nl

Jaap Docter

Jaap Docter - PVV

j.docter@raadzaanstad.nl

Jasper van Vliet

Jasper van Vliet - SP

j.vanvliet@raadzaanstad.nl

Jan de Laat

Jan de Laat - GroenLinks

j.laat@raadzaanstad.nl

Youssef Chraqi

Youssef Chraqi - DENK

y.chraqi@raadzaanstad.nl

Délano Kük - DENK

d.kuk@raadzaanstad.nlTom Grootjen

Tom Grootjen - CDA

t.grootjen@raadzaanstad.nl

Geertje Geuzebroek

Geertje Geuzebroek - CDA

g.geuzebroek@raadzaanstad.nl

Melchior Mattens

Melchior Mattens - PvdD

m.mattens@raadzaanstad.nl

Rick Schellingerhout

Rick Schellingerhout - PvdD

r.schellingerhout@raadzaanstad.nl

Jan Peter Blok - ChristenUnie 

j.blok@raadzaanstad.nl

André Schipper

André Schipper - ChristenUnie

a.schipper@raadzaanstad.nl

Fractieassistenten:

Volgorde op fractiegrootte
(fotograaf Dirk Brand)

Tyler ter Meulen

Tyler ter Meulen - VVD

t.termeulen@raadzaanstad.nl

Peter-Bas van der Weide

Peter-Bas van der Weide - POV

p.vanderweide@raadzaanstad.nlRienk Spiekstra

            Rienk Spiekstra - PvdA

r.spiekstra@raadzaanstad.nlMerel Kingma

Merel Kingma - D66

m.kingma@raadzaanstad.nlJohn Steygeman

John Steygeman - Democratisch Zaanstad

j.steygeman@raadzaanstad.nl

Henk Terol

Henk Terol - Democratisch Zaanstad

h.terol@raadzaanstad.nl 

Kevin van Amersfoort

Kevin van Amesfoort - Democratisch Zaanstad

k.amesfoort@raadzaanstad.nl

José Akkermans

José Akkermans - GroenLinks

j.akkermans@raadzaanstad.nl

Orlando Ronny Hellings - DENK

o.hellings@raadzaanstad.nlNick Hendriks

Nick Hendriks - CDA

n.hendriks@raadzaanstad.nl

Paul van der Veer

Paul van der Veer - CDA

p.vanderveer@raadzaanstad.nl

Frank Kempers

Frank Kempers - Partij voor de Dieren

f.kempers@raadzaanstad.nl

Jan Peter Blok

Jan Peter Blok - ChristenUnie

j.blok@raadzaanstad.nl

Op basis van Gemeentewet artikel 12 maken steunfractieleden bekend welke functies zij naast hun steunfractielidmaatschap hebben:

Nevenfuncties steunfractieleden.pdf

Hieronder vindt u de websites van de 13 fracties in de raad 2018-2022:

VVD

POV

PvdA

ROSA

D66

Democratisch Zaanstad

PVV

SP

Groenlinks

DENK

CDA

Partij voor de Dieren 

ChristenUnieNevenfuncties steunfractieleden (pdf)Nevenfuncties steunfractieleden