Fracties

Partijen die vertegenwoordigd zijn in de gemeenteraad van Zaanstad.

Steunfractieleden:

Volgorde op  fractiegrootte
(fotograaf Dirk Brand)

Harm-Jan Egberts - VVD

h.egberts@raadzaanstad.nl 

José Puiman - VVD

j.puiman@raadzaanstad.nl

Nino Keijser

Nino Keijser - POV

n.keijser@raadzaanstad.nl 

Etienne Jongejans

Etienne Jongejans - POV

e.jongejans@raadzaanstad.nl

Melle Has

Melle  Has - PvdA

m.has@raadzaanstad.nl 

Menno de Haas

Menno de Haas - ROSA

m.haas@raadzaanstad.nl

Rob Karst

Rob Karst - D66

r.karst@raadzaanstad.nl

Jeroen van der Tol

Jeroen van der Tol - D66

j.tol@raadzaanstad.nl

Hein Heijnen

Hein Heijnen - Democratisch Zaanstad

h.heijnen@raadzaanstad.nl

Henk Terol - Democratisch Zaanstad

h.terol@raadzaanstad.nl 

Menno Barends

Menno Barends - PVV

m.barends@raadzaanstad.nl

Jaap Docter

Jaap Docter - PVV

j.docter@raadzaanstad.nl

Jasper van Vliet

Jasper van Vliet - SP

j.vanvliet@raadzaanstad.nl

Jan de Laat

Jan de Laat - GroenLinks

j.laat@raadzaanstad.nl

Youssef Chraqi

Youssef Chraqi - DENK

y.chraqi@raadzaanstad.nl

Khaan Kük - DENK

k.kuk@raadzaanstad.nl

Tom Grootjen

Tom Grootjen - CDA

t.grootjen@raadzaanstad.nl

Melchior Mattens

Melchior Mattens - PvdD

m.mattens@raadzaanstad.nl

Jan Peter Blok - ChristenUnie 

j.blok@raadzaanstad.nl

André Schipper

André Schipper - ChristenUnie

a.schipper@raadzaanstad.nl

Fractieassistenten:

Volgorde op fractiegrootte
(fotograaf Dirk Brand)

Peter-Bas van der Weide

Peter-Bas van der Weide - POV

p.vanderweide@raadzaanstad.nl

Rienk Spiekstra

            Rienk Spiekstra - PvdA

r.spiekstra@raadzaanstad.nl

Merel Kingma

Merel Kingma - D66

m.kingma@raadzaanstad.nl

John Steygeman

John Steygeman - Democratisch Zaanstad

j.steygeman@raadzaanstad.nl

Kevin van Amersfoort

Kevin van Amesfoort - Democratisch Zaanstad

k.amesfoort@raadzaanstad.nl

Natasja van Wijngaarden - PVV

n.vanwijngaarden@raadzaanstad.nl

Hanneke van Gerven (SP)

h.vangerven@raadzaanstad.nl

José Akkermans

 José Akkermans - GroenLinks

j.akkermans@raadzaanstad.nl

Orlando Ronny Hellings - DENK

o.hellings@raadzaanstad.nl

Nick Hendriks

Nick Hendriks - CDA

n.hendriks@raadzaanstad.nl

Stella Pieterson - PvdD

s.pieterson@raadzaanstad.nl

Rick Schellingerhout - PvdD

r.schellingerhout@raadzaanstad.nl

Timo Joosse - ChristenUnie

t.joosse@raadzaanstad.nl

Op basis van Gemeentewet artikel 12 maken steunfractieleden bekend welke functies zij naast hun steunfractielidmaatschap hebben:

Nevenfuncties steunfractieleden.pdf

Hieronder vindt u de websites van de 13 fracties in de raad 2018-2022:

VVD

POV

PvdA

ROSA

D66

Democratisch Zaanstad

PVV

SP

Groenlinks

DENK

CDA

Partij voor de Dieren 

ChristenUnie