Fracties

Partijen die vertegenwoordigd zijn in de gemeenteraad van Zaanstad.

Steunfractieleden:

Volgorde op  fractiegrootte
(fotograaf Dirk Brand)

Egberts portret

Harm-Jan Egberts - VVD

h.egberts@raadzaanstad.nl 

Puiman portret

José Puiman - VVD

j.puiman@raadzaanstad.nl

Nino Keijser portret

Nino Keijser - POV

n.keijser@raadzaanstad.nl 

Etienne Jongejans portret

Etienne Jongejans - POV

e.jongejans@raadzaanstad.nl

Melle Has portret

Melle  Has - PvdA

m.has@raadzaanstad.nl 

Spiekstra portret

Rienk Spiekstra - PvdA

r.spiekstra@raadzaanstad.nl

van Bemmelen portret

Geert van Bemmelen - ROSA

g.vanbemmelen@raadzaanstad.nl

Sebas Kuyper portret

Sebas Kuyper - ROSA

s.kuyper@raadzaanstad.nl

Rob Karst portret

Rob Karst - D66

r.karst@raadzaanstad.nl

Merel Kingma portret

Merel Kingma - D66

m.kingma@raadzaanstad.nl

Terol portret

Henk Terol - Democratisch Zaanstad

h.terol@raadzaanstad.nl

Kranenburg portret

Peter Kranenburg - Democratisch Zaanstad

 p.kranenburg@raadzaanstad.nl

Menno Barends portret

Menno Barends - PVV

m.barends@raadzaanstad.nl

Cornelisse portret

Natasja Cornelisse - PVV

n.cornelisse@raadzaanstad.nl

Jasper van Vliet portret

Jasper van Vliet - SP

j.vanvliet@raadzaanstad.nl

Anna de Groot portret

Anna de Groot - SP

a.groot@raadzaanstad.nl

Stroo Groen Links portret

Natascha Stroo - GroenLinks

n.stroo@raadzaanstad.nl

Stefan Molenaar - Groen Links portret

Stefan Molenaar - GroenLinks

s.molenaar@raadzaanstad.nl

Kuk portret

Khaan Kük - DENK

k.kuk@raadzaanstad.nl

Hellings portret

Orlando Ronny Hellings - DENK

o.hellings@raadzaanstad.nl

van der Veer portret

Paul van der Veer - CDA

p.vanderveer@raadzaanstad.nl

Hendriks portret

Nick Hendriks - CDA

n.hendriks@raadzaanstad.nl

van der Weij portret

Sandra van der Weij - PvdD

s.kardogan@raadzaanstad.nl

André Schipper portret

André Schipper - ChristenUnie

a.schipper@raadzaanstad.nl

                 Hanneke Veurink-Malda - ChristenUnie

   h.veurink@raadzaanstad.nl

ter Meulen portret

Tyler ter Meulen - Lokaal Zaans

t.termeulen@raadzaanstad.nl

Louz portret

Evelyn Louz - Lokaal Zaans

e.louz@raadzaanstad.nl

Kurt DOEN portret

Ebrunur Kurt - DOEN

e.kurt@raadzaanstad.nl

Fractieassistenten:

Volgorde op fractiegrootte
(fotograaf Dirk Brand)

Anés Weerden - VVD

a.weerden@raadzaanstad.nl 

Peter-Bas van der Weide portret

Peter-Bas van der Weide - POV

p.vanderweide@raadzaanstad.nl   







Karin Lassooy - POV

k.lassooy@raadzaanstad.nl 

Stokebrand portret

Hans Stokebrand - PvdA

h.stokebrand@raadzaanstad.nl

Guido van Zanen - D66

g.vanzanen@raadzaanstad.nl

John Steygeman portret

John Steygeman - Democratisch Zaanstad

j.steygeman@raadzaanstad.nl

Kevin van Amersfoort portret

Kevin van Amesfoort - Democratisch Zaanstad

k.amesfoort@raadzaanstad.nl

Carin Gouwerok - PVV

c.gouwerok@raadzaanstad.nl

van Gerven SP portret

Hanneke van Gerven - SP

h.vangerven@raadzaanstad.nl

Angenent Groen Links portret

Sarah Angenent - GroenLinks

s.angenent@raadzaanstad.nl

Huijsman portret

Tim Huijsman - CDA

t.huijsman@raadzaanstad.nl

Pieterson portret

Stella Pieterson - PvdD

s.pieterson@raadzaanstad.nl

Rick Schellingerhout - PvdD

r.schellingerhout@raadzaanstad.nl

Chraqi portret

Youssef Chraqi - DOEN

y.chraqi@raadzaanstad.nl

van Dongen portret

Christianne van den Dongen - CU

c.vandendongen@raadzaanstad.nl

Blok portret

Jan Peter Blok - ChristenUnie 

j.blok@raadzaanstad.nl

Admiraal portret

Gerrit Admiraal - Lokaal Zaans

g.admiraal@raadzaanstad.nl

Bastiaan portret

Peter Bastiaan - Lokaal Zaans

p.bastiaan@raadzaanstad.nl

Op basis van Gemeentewet artikel 12 maken steunfractieleden bekend welke functies zij naast hun steunfractielidmaatschap hebben:

Nevenfuncties steunfractieleden.pdf

Hieronder vindt u de websites van diverse fracties in de raadsperiode 2018-2022:

VVD

POV

PvdA

ROSA

D66

Democratisch Zaanstad

PVV

SP

Groenlinks

DENK

CDA

Partij voor de Dieren 

ChristenUnie

Lokaal Zaans

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaring