Leden van de gemeenteraad

Wie heeft er een zetel in de gemeenteraad van Zaanstad?

De leden van de raad hebben een aantal afspraken met elkaar gemaakt over integriteit:

Gedragscode

Gentle agreement

Hieronder portretten van de leden van de gemeenteraad in de periode 2022- 2026 met hun e-mailadres.  Voorzitter van de gemeenteraad is burgemeester Jan Hamming. 

De raad van Zaanstad heeft 39 zetels.

(fotograaf Dirk Brand)

Op basis van Gemeentewet artikel 12 maken raadsleden bekend welke functies zij naast hun raadslidmaatschap vervullen:

Openbare betrekkingen raadsleden 2022.pdf

Partij voor Ouderen en Veiligheid (POV)







Jaap KeijserTon BrekelmansPerry van der VeldenNino KeijserKarin LassooijAlex Folla
j.keijser@raadzaanstad.nl
t.brekelmans@raadzaanstad.nl
p.velden@raadzaanstad.nl
n.keijser@raadzaanstad.nl
k.lassooy@raadzaanstad.nl
a.folla@raadzaanstad.nl


Partij van de Arbeid (PvdA)






Eylem Köseoglu
Geert RijkenKübra Kara
Marieke Visser
Hans Stokebrand
e.koseoglu@raadzaanstad.nl
g.rijken@raadzaanstad.nl
k.kara@raadzaanstad.nl
m.visser@raadzaanstad.nl
h.stokebrand@raadzaanstad.nl

Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (VVD)






Fidel LopesCasper DavelaarTjeerd RienstraJovana BlazevskaAnnemarie van Nieuwamerongen
f.lopes@raadzaanstad.nl
c.davelaar@raadzaanstad.nl
t.rienstra@raadzaanstad.nl
j.blazevska@raadzaanstad.nl
a.vannieuwamerongen@raadzaanstad.nl

Democratisch Zaanstad (DZ)





Juliëtte RotJos KerkhovenPeter KranenburgMarianne Doeves
j.rot@raadzaanstad.nl
p.kranenburg@raadzaanstad.nl
m.boer-doeves@raadzaanstad.nl

GroenLinks




Kivilcim ÖzmenJonathan van der SluisNatascha Stroo
k.ozmen@raadzaanstad.nl
j.vandersluis@raadzaanstad.nl
n.stroo@raadzaanstad.nl







Partij voor de Dieren (PvdD)


CDA


Melchior MattensStella Pieterson
Julie van 't VeerMarc Wit
m.mattens@raadzaanstad.nl
s.pieterson@raadzaanstad.nl

j.vantveer@raadzaanstad.nl
m.wit@raadzaanstad.nl






D66


ChristenUnie


SP



Flip HoedemaekerMerel Kingma
Hanneke Veurink
Anna de Groot
p.hoedemaeker@raadzaanstad.nlm.kingma@raadzaanstad.nl
h.veurink@raadzaanstad.nl
a.degroot@raadzaanstad.nl
Hoog contrastToegankelijkheidsverklaring