Leden van de gemeenteraad

Hier ziet u wie er een zetel heeft in de gemeenteraad van Zaanstad.

De voorzitter van de gemeenteraad is burgemeester Jan Hamming.

portret Jan Hamming

 

De leden van de raad

op alfabetische volgorde
(fotograaf Dirk Brand)

M. de Boer-Doeves (VVD)
Fractievoorzittter

m.boer-doeves@raadzaanstad.nl

R. van Braam (SP)

r.vanbraam@raadzaanstad.nl 

T. Brekelmans (POV)

t.brekelmans@raadzaanstad.nl 

C.M.H. Calkhoven (PVV)

k.calkhoven@raadzaanstad.nl


K. van Dalen (ROSA)  

k.vandalen@raadzaanstad.nl



C.J.M. Felices Hernandez-Gouweleeuw (DZ)

i.feliceshernandez@raadzaanstad.nl 

J.P. van Haasen (PVV)
Fractievoorzitter

p.vanhaasen@raadzaanstad.nl

E.J. Hartog (SP)

e.hartog@raadzaanstad.nl

H.S. Heida (PVV)

h.heida@raadzaanstad.nl

P.J. Hoedemaeker (D66)

p.hoedemaeker@raadzaanstad.nl

M. Hoek (D66)
Fractievoorzitter

m.hoek@raadzaanstad.nl

E. Hotaman (DENK)

e.hotaman@raadzaanstad.nl

J. Keijser (POV)

j.keijser@raadzaanstad.nl

E. Köseoglu (PvdA)

e.koseoglu@raadzaanstad.nl

H.E. Kuyper (ROSA)

h.kuyper@raadzaanstad.nl

H. van der Laan (POV)
Fractievoorzitter

h.vanderlaan@raadzaanstad.nl

P.J. Laport (GroenLinks)
Fractievoorzitter

p.laport@raadzaanstad.nl

R.R. Mathkor-van Bennekom (GroenLinks)

r.mathkor@raadzaanstad.nl 

C. Neefjes-IJfs (ChristenUnie)
Fractievoorzitter

c.neefjes@raadzaanstad.nl

P. Neimeijer (DZ)

p.neimeijer@raadzaanstad.nl

 Annemarie van Nieuwamerongen (VVD)

a.vannieuwamerongen@raadzaanstad.nl 

 

S. Onclin (VVD)

s.onclin@raadzaanstad.nl

S. van Otterloo (VVD)

s.otterloo@raadzaanstad.nl

S. Pancar (DENK)
Fractievoorzitter

s.pancar@raadzaanstad.nl

R. Pauw (ROSA)
Fractievoorzitter

r.pauw@raadzaanstad.nl

T. Pietersma (PvdA)

t.pietersma@raadzaanstad.nl

J. Raa (Partij voor de Dieren)
Fractievoorzitter

j.raa@raadzaanstad.nl

G. Rijken (PvdA)

g.rijken@raadzaanstad.nl

T. Rienstra (VVD)

t.rienstra@raadzaanstad.nl

J.E. Rot (DZ)
Fractievoorzitter

j.rot@raadzaanstad.nl

A.H. Schenk (VVD)

r.schenk@raadzaanstad.nl

M.A. Schuttevaer (ROSA)

m.schuttevaer@raadzaanstad.nl

R.C. Tuijn (PvdA)
Fractievoorzitter

r.tuijn@raadzaanstad.nl

P. van der Velden (POV)

p.velden@raadzaanstad.nl

H. Vogelesang (Groenlinks)

h.vogelesang@raadzaanstad.nl

J. de Vries (D66)

j.devries@raadzaanstad.nl


B. Westerhof (CDA)

b.westerhof@raadzaanstad.nl

M.C. Wit (CDA)
Fractievoorzitter

m.wit@raadzaanstad.nl

P.C.B. Zoomermeijer (SP)
Fractievoorzitter

p.zoomermeijer@raadzaanstad.nl


Op basis van Gemeentewet artikel 12 maken raadsleden bekend welke functies zij naast hun raadslidmaatschap hebben:

Nevenfuncties raadsleden