Leden van de gemeenteraad

Wie heeft er een zetel in de gemeenteraad van Zaanstad?

De leden van de raad hebben een aantal afspraken met elkaar gemaakt over integriteit:

Gedragscode

Gentle agreement

Hieronder portretten van de leden van de gemeenteraad in de periode 2018 - 2022 met hun e-mailadres.  Voorzitter van de gemeenteraad is burgemeester Jan Hamming. 

De raad van Zaanstad heeft 39 zetels.
(fotograaf Dirk Brand)

Op basis van Gemeentewet artikel 12 maken raadsleden bekend welke functies zij naast hun raadslidmaatschap vervullen:

Nevenfuncties raadsleden 2018-2022.pdf

Onclin VVD portret

S. Onclin (VVD)
Fractievoorzitter

s.onclin@raadzaanstad.nl

van Nieuwamerongen VVD portret

A.T. van Nieuwamerongen (VVD)


a.vannieuwamerongen@raadzaanstad.nl

Schenk VVD portret

A.H. Schenk (VVD)

r.schenk@raadzaanstad.nl

H. van der Laan (POV)
Fractievoorzitter

h.vanderlaan@raadzaanstad.nl

Brekelmans POV portret
T. Brekelmans (POV)

t.brekelmans@raadzaanstad.nl

van der Velden POV portret


P. van der Velden (POV)

p.velden@raadzaanstad.nl


Tuijn PvdA portret

R.C. Tuijn (PvdA)
Fractievoorzitter

r.tuijn@raadzaanstad.nl

Pietersma PvdA portret

T. Pietersma (PvdA)

t.pietersma@raadzaanstad.nl

Rijken PvdA portret
G. Rijken (PvdA)


g.rijken@raadzaanstad.nl

Koseoglu PvdA portret

E. Köseoglu (PvdA)

e.koseoglu@raadzaanstad.nl

Pauw ROSA portret

R. Pauw (ROSA)
Fractievoorzitter

r.pauw@raadzaanstad.nl

Kuyper ROSA portret

H.E. Kuyper (ROSA)

h.kuyper@raadzaanstad.nl


Schuttevaer ROSA portret

M.A. Schuttevaer (ROSA)

m.schuttevaer@raadzaanstad.nl

de Haas ROSA portret

M. de Haas (ROSA)

m.haas@raadzaanstad.nl

Hoedemaeker D66 portret

P.J. Hoedemaeker (D66)
Fractievoorzitter

p.hoedemaeker@raadzaanstad.nl


de Vries D66 portret

J. de Vries (D66)


j.devries@raadzaanstad.nl

R.S. Karst (D66)


Rot DZ portret

J.E. Rot (DZ)
Fractievoorzitter

j.rot@raadzaanstad.nl

Heijnen DZ portret

H.C. Heijnen (DZ)

h.heijnen@raadzaanstad.nl

van Haasen PVV portret

J.P. van Haasen (PVV)
Fractievoorzitter

p.vanhaasen@raadzaanstad.nl

Calkhoven PVV portret

C.M.H. Calkhoven (PVV)

k.calkhoven@raadzaanstad.nl

Heida PVV portret

H.S. Heida (PVV)

h.heida@raadzaanstad.nl

Zoomermeijer SP portret

P.C.B. Zoomermeijer (SP)
Fractievoorzitter

p.zoomermeijer@raadzaanstad.nl

Hartog SP portret

E.J. Hartog (SP)

e.hartog@raadzaanstad.nl

van Braam SP portret

R. van Braam (SP)

r.vanbraam@raadzaanstad.nl 

Mathkor Groen Links portret

R.R. Mathkor-van Bennekom (GroenLinks)Fractievoorzitter

r.mathkor@raadzaanstad.nl

de Laat GroenLinks portret

J. de Laat (GroenLinks)

j.laat@raadzaanstad.nl

van der Sluis GroenLinks portret

J. van der Sluis (GroenLinks)

j.vandersluis@raadzaanstad.nl

Pancar DENK portret

S. Pancar (DENK)
Fractievoorzitter

s.pancar@raadzaanstad.nl

Wit CDA portret

M.C. Wit (CDA)
Fractievoorzitter

m.wit@raadzaanstad.nl

Westerhof CDA portret

B. Westerhof (CDA)


b.westerhof@raadzaanstad.nl

Mattens Partij voor de Dieren portret

M. Mattens (PvdD)
Fractievoorzitter

m.mattens@raadzaanstad.nl

Neefjes Christen Unie portret

A.G.C. Neefjes-Ijfs (CU)
Fractievoorzitter

c.neefjes@raadzaanstad.nl

de Boer Lokaal Zaans portret

M. de Boer-Doeves (Lokaal Zaans)
Fractievoorzitter

m.boer-doeves@raadzaanstad.nl

van Otterloo Lokaal Zaans portret

S. van Otterloo (Lokaal Zaans)

s.otterloo@raadzaanstad.nl

Hoog contrastToegankelijkheidsverklaring