Leden van de gemeenteraad

Hier ziet u wie er een zetel heeft in de gemeenteraad van Zaanstad.

De voorzitter van de raad is burgemeester Jan Hamming.

portret Jan Hamming

 

De leden van de raad
(fotograaf Dirk Brand)

Hieronder ziet u portretten van de leden van de gemeenteraad met daaronder hun e-mailadres.

De namen staan op volgorde van fractiegrootte.

De raad van Zaanstad heeft 39 zetels.

Op basis van Gemeentewet artikel 12 maken raadsleden bekend welke functies zij naast hun raadslidmaatschap hebben:

Nevenfuncties leden gemeenteraad.pdf

De leden van de raad hebben een aantal afspraken met elkaar gemaakt over integriteit:

Gedragscode

Gentle agreement

S. Onclin (VVD)
Fractievoorzitter

s.onclin@raadzaanstad.nl

A.T. van Nieuwamerongen (VVD)


a.vannieuwamerongen@raadzaanstad.nl


A.H. Schenk (VVD)

r.schenk@raadzaanstad.nl

M. de Boer-Doeves (VVD)

m.boer-doeves@raadzaanstad.nl 


S. van Otterloo (VVD)

s.otterloo@raadzaanstad.nl

H. van der Laan (POV)
Fractievoorzitter

h.vanderlaan@raadzaanstad.nl

T. Brekelmans (POV)

t.brekelmans@raadzaanstad.nl 

P. van der Velden (POV)

p.velden@raadzaanstad.nl

R.C. Tuijn (PvdA)
Fractievoorzitter

r.tuijn@raadzaanstad.nl

T. Pietersma (PvdA)

t.pietersma@raadzaanstad.nl

G. Rijken (PvdA)


g.rijken@raadzaanstad.nl


E. Köseoglu (PvdA)

e.koseoglu@raadzaanstad.nl

R. Pauw (ROSA)
Fractievoorzitter

r.pauw@raadzaanstad.nl

H.E. Kuyper (ROSA)

h.kuyper@raadzaanstad.nl


M.A. Schuttevaer (ROSA)

m.schuttevaer@raadzaanstad.nl

K. van Dalen (ROSA)  

k.vandalen@raadzaanstad.nl

M. Hoek (D66)
Fractievoorzitter

m.hoek@raadzaanstad.nl

P.J. Hoedemaeker (D66)

p.hoedemaeker@raadzaanstad.nl

J. de Vries (D66)

j.devries@raadzaanstad.nl

J.E. Rot (DZ)
Fractievoorzitter

j.rot@raadzaanstad.nl

C.J.M. Felices Hernandez-Gouweleeuw (DZ)


i.feliceshernandez@raadzaanstad.nl 

J.P. van Haasen (PVV)
Fractievoorzitter

p.vanhaasen@raadzaanstad.nl

C.M.H. Calkhoven (PVV)

k.calkhoven@raadzaanstad.nl

H.S. Heida (PVV)

h.heida@raadzaanstad.nl

P.C.B. Zoomermeijer (SP)
Fractievoorzitter

p.zoomermeijer@raadzaanstad.nl

E.J. Hartog (SP)

e.hartog@raadzaanstad.nl

R. van Braam (SP)

r.vanbraam@raadzaanstad.nl 

P.J. Laport (GroenLinks)
Fractievoorzitter

p.laport@raadzaanstad.nl

R.R. Mathkor-van Bennekom (GroenLinks)

r.mathkor@raadzaanstad.nl 

H. Behrens-Vogelesang (Groenlinks)

h.vogelesang@raadzaanstad.nl

S. Pancar (DENK)
Fractievoorzitter

s.pancar@raadzaanstad.nl

E. Hotaman (DENK)

e.hotaman@raadzaanstad.nl

M.C. Wit (CDA)
Fractievoorzitter

m.wit@raadzaanstad.nl

B. Westerhof (CDA)


b.westerhof@raadzaanstad.nl

J. Raa (Partij voor de Dieren)
Fractievoorzitter

j.raa@raadzaanstad.nl

A.P. van der Beek-Platschorre (CU)
Fractievoorzitter

m.vanderbeek@raadzaanstad.nl